Tworzenie stron internetowych

W dzisiejszych czasach, dotarcie do potencjalnego klienta staje się coraz to łatwiejsze. Ludzie korzystając z telefonów czy komputerów niemal zawsze mają dostęp do Internetu. Chcąc znaleźć jakąś usługę wpisują jej nazwę w wyszukiwarce, ponieważ jest to najprostszy sposób. Aby zdobyć klientów, powinieneś zaistnieć właśnie w sieci a najlepszym na to sposobem jest własna strona internetowa.

Jako profesjonaliści zajmujący się tworzeniem witryn internetowych oferujemy Państwu szeroką ofertę w tym zakresie. Wykonujemy strony już od kilku lat. Tworzymy te najprostsze oraz bardzo wymagające projekty. Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową?

Chcąc dotrzeć do większej ilości ludzi musimy się zareklamować. Dzisiaj najlepszym sposobem na to, jest własna strona internetowa. Dzięki niej, potencjalny klient dowie się o Tobie i być może da Ci zarobić.

Strona jest także świetną wizytówką dla Twojej działalności, którą można przekazać każdemu w postaci linka. Każdy z dostępem do Internetu będzie mógł zobaczyć co mu oferujesz. Dzięki temu możesz liczyć na bezpłatne rozpowszechnianie strony, tym samym zdobywając większy zasięg oraz popularność.

Pozycja w wynikach wyszukiwania to również jedna z wielu korzyści posiadania własnej witryny oraz jej pozycjonowania. Dziś ludzie chcąc znaleźć jakąś usługę, wpisują ją w wyszukiwarce. Strony, które znajdą się na jej szczycie mają o wiele większą szansę na zdobycie klienta. Statystyki pokazują, że mały procent użytkowników zjeżdża na sam dół listy, nie wspominając o kolejnych stronach. Dlatego im wyżej znajdziesz się na liście, tym większe szanse na sukces. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Wyniesiemy Cię na szczyt wyników wyszukiwania

Dzięki nam Twoja strona stanie się widoczna w wyszukiwarce, a w konsekwencji łatwiejsza do znalezienia przez klientów. Jak wygląda współpraca?

  • Określenie potrzeb
  • Przedstawienie oferty
  • Rozpoczęcie prac
  • Raportowanie efektów
Dowiedz się więcej

Co warto umieścić na stronie internetowej?

Witryna internetowa, jak wspomniałem wyżej, jest wizytówką firmy, ale może również spełniać funkcję informacyjną. Firmowa strona to także zbiór informacji o niej oraz o jej sposobie działania. Osoby szukające konkretnych informacji o Twojej firmie powinni je znaleźć właśnie na takim serwisie.

Kolejnym elementem strony jest także przekazywanie bieżących informacji dotyczących Twojej działalności lub wydarzeń, które organizujesz. Dzięki firmowej stronie, klienci będą na bieżąco poinformowani oraz będą czuli, że o nich dbasz.

Organizowanie różnych promocji dla użytkowników strony, może również powiększyć ruch na stronie a także podnieść obroty w Twojej firmie.

Popularna wśród firm jest praktyka dodawania różnego rodzaju wpisów tematycznie związanych ze stroną lub wykonane realizacje. To potwierdza Twoją wiedzę oraz autentyczność firmy, przez co klienci są bardziej skłonni Ci zaufać.

Reasumując, strona internetowa powinna zawierać wszystkie niezbędne informacje na temat Twojej działalności. Wtedy potencjalny klient ma szansę dowiedzieć się o firmie jak najwięcej informacji potrzebnych mu do podjęcia decyzji.

Jak powinna wyglądać profesjonalna strona internetowa?

Wygląd witryny to bardzo ważny jej aspekt. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na ten temat. Jest to pierwsza rzecz, którą widzimy po otworzeniu serwisu. Brzydko wykonany projekt odrzuci użytkownika, który może zrezygnować z dalszego przeglądania.

Przejrzystość oraz intuicyjność to kolejne cechy dobrze wykonanego projektu graficznego. Dzięki temu, użytkownik z łatwością odnajdzie się na witrynie. Sprawnie i szybko odnajdzie informacje których szuka, odnosząc wrażenie, że wszystko znajduje się na swoim miejscu.

Szata graficzna strony nie powinna być przeładowana szczegółami ani przytłaczająca. Witryna ma sprawiać wrażenie lekkiej i przyjemnej do oglądania, co pozwoli utrzymać klientów na stronie a nawet skłonić ich do skorzystania z oferty.

Wyróżnij się wśród innych. Zadzwoń do nas już teraz!

Jakie strony tworzymy?

Jako profesjonalna firma zajmująca się tworzeniem witryn internetowych wykonujemy z chęcią ambitne projekty oraz te, które są skierowane na sukces w Internecie. Jeżeli szukałeś taniej strony internetowej, wykonanej w kilka dni to źle trafiłeś. Zawsze dostarczamy profesjonalny produkt.

Pragniemy, aby każda strona internetowa była unikalna oraz jak najbardziej dopasowana pod potrzeby klienta. Polecamy klientom zlecenie wykonania indywidualnego szablonu graficznego, który wyróżni ich w Internecie.

Starannie wykonujemy kolejne elementy, by witryna stała się konkurencyjna, generowała ruch oraz co najważniejsze, konwersję. Dzięki niej, Twoja działalność zacznie czerpać widoczne zyski ze strony internetowej.

Proces tworzenia strony

Czas wykonania profesjonalnej strony, dużo zależy od jej poziomu skomplikowania. Z doświadczenia wiemy, że może to trwać nawet trzy miesiące. Do wykonania jest kilka ważnych rzeczy, bez których strona nie ma szans na sukces.

Pierwszym zadaniem jest opracowanie z klientem planu strony. Musi on zawierać wszystkie niezbędne informacje dotyczące celu założenia strony. Wtedy układamy działania pod Google oraz wykonujemy audyt SEO, dzięki czemu możemy doprecyzować dalsze kroki. Aby witryna spełniała swoje założenia musi być widoczna w internecie a bez konkretnej i dopasowanej strategii nie jesteśmy w stanie tego osiągnąć.

Kolejnym elementem jest dobrze zaprojektowany szablon graficzny, który uwzględnia najmniejsze szczegóły. Wszyscy dobrze wiemy jak bardzo ważny jest wygląd strony, który potrafi utrzymać użytkownika na stronie. W tym momencie, także rozpoczynamy pisanie tekstów z pomocą zaufanych copywriter’ów. Ich praca jest również ważna, ponieważ algorytmy Google’a w dużej mierze indeksują teksty i ich słowa kluczowe.

Dopiero pod koniec tych prac, można zacząć kodować. Nasze strony tworzymy z pomocą najpopularniejszego CMS’a na świecie, czyli WordPress. System ten w żaden sposób nas nie ogranicza, wręcz przeciwnie. Dostarcza nam mnóstwa opcji oraz dodatkowych możliwości. Dzięki niemu, każdy, nawet niezwiązany z technologią, będzie mógł bez problemu dodawać własną treść na stronę bez czyjejś pomocy.

Ostatnią rzeczą jest optymalizacja strony pod wyszukiwarki. Chcemy, aby nasze strony uzyskiwały w testach najwyższe wyniki. To z kolei przekłada się na komfort użytkowania, ale także na dobrą ocenę przez algorytmy Google’a, które pomogą zdobyć wyższe miejsce w wynikach wyszukiwania.

Na sam koniec przedstawiamy klientowi naszą pracę oraz wykonujemy zlecone poprawki. Chcemy by stworzona strona odzwierciedlała jego wyobrażenia. Oczywiście zawsze doradzamy różne korzystne rozwiązania, dlatego nie wszystko będzie spoczywać na Twojej głowie.

Przyspiesz swoją stronę internetową

Oferujemy usługę przyspieszenia (lub przebudowy) strony internetowej. Działamy na podstawie audytu.

Dzięki nam Twoja strona załaduje się w mgnieniu oka, co automatycznie wpłynie na lepszy user expierience i być może lepszą konwersję.

Dowiedz się więcej

W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze technologie!

Na bieżąco śledzimy informacje dotyczące tworzenia stron, dzięki czemu możemy dostarczać strony z wykorzystaniem najnowszych technologii mając świadomość, że ich jakość stoi na najwyższym poziomie.

Jak już wyżej zostało wspomniane, pracujemy w oparciu o otwarty system WordPress. Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych programów do budowania stron internetowych. Posiada ogromną społeczność, która dostarcza wiele innowacyjnych rozwiązań czy bardzo przydatne wtyczki. Możemy także liczyć na bieżące wsparcie ze strony twórców, którzy ciągle aktualizują swój system. Tym sposobem nie musimy się także martwić o bezpieczeństwo całego systemu.

Potrzebujesz strony internetowej? Skontaktuj się z nami!

Jeżeli potrzebujesz własnej strony internetowej, wykonanej w sposób rzetelny i profesjonalny to trafiłeś idealnie. Nasze doświadczenie oraz umiejętności pozwalają nam na wykonywanie ambitnych i nieszablonowych projektów. Wykonaliśmy już sporo projektów, dzięki którym nasi klienci powiększali swój ruch w firmie.

Zaufaj profesjonalistom i rozszerz swoje horyzonty, tworząc z nami swoją stronę internetową. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Copyright 2019 - 2020 © Rekurencja.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rozmów i przeprowadzenia wyceny. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto.