Hosting stron internetowych

Hosting to specjalnie wydzielone miejsce na serwerze, na którym przetrzymywane są pliki strony internetowej. Oprócz tego posiada funkcje m. in. bazy danych, interpretera języka PHP czy obsługi poczty elektronicznej. Warto więc mądrze wybrać tą usługę, ponieważ może mieć ona wpływ nawet na SEO.

Typy hostingu

Istnieje kilka typów hostingu, różnią się one swoimi funkcjonalnościami oraz oczywiście ceną. Warto także dobrać odpowiednią usługę pod Twoje oczekiwania. Wiadome jest, że nie będziemy potrzebować najlepszych technologii dla strony o lokalnym zasięgu.

Na rynku pojawiają się oferty darmowego hostingu. Jednak, gdy myślisz o hostingu dla swojej działalności warto trochę zainwestować, ponieważ uzyskasz o wiele lepsze efekty. Darmowe usługi nie oferują wielu funkcji, które często są niezbędne do utrzymywania strony internetowej.

Najtańszą opcją wydaje się być hosting współdzielony. Oferuję on dosyć łatwy do konfiguracji serwer z możliwością dodania konta e-mail czy baz danych. Taki rodzaj serwera jest raczej przeznaczony dla małych firm i działalności. Jeżeli nasza strona nie będzie oblegana przez wiele osób w tym samym czasie, to możemy uznać tą opcję za wystarczającą. Tutaj ograniczeniem może być pojemność dysku czy limitowana ilość kont pocztowych.

Kolejną możliwością jest VPS. Jest to wydzielone miejsce na serwerze, które możesz dowolnie konfigurować. Otrzymujesz bezpośredni dostęp do systemu operacyjnego. Jednak, by wszystko dobrze działało, potrzeba specjalistycznej wiedzy. Jest to rozwiązanie przeznaczone dla bardziej wymagających klientów, którzy posiadają większe strony czy duże sklepy internetowe.

Serwer dedykowany to opcja skierowana dla najbardziej wymagających. W ramach tej usługi otrzymujesz fizyczny serwer, przygotowany tylko do Twoich potrzeb. Istnieje możliwość instalowania dowolnego oprogramowania czy konfiguracji systemu operacyjnego wedle potrzeb. Opcja ta, wydaje się być rozsądna dla wielkich koncernów, które wymagają szczególnych warunków. Cena również jest bardzo wysoka w porównaniu z poprzednimi opcjami.

Niedawno na rynku pojawiły się serwery w chmurze. Jest to bardzo innowacyjna usługa, za którą nie musisz płacić majątku. Użytkownik otrzymuje w pełni bezpieczną i elastyczną usługę. Cała struktura składa się z dużej ilości serwerów, które są ze sobą połączone. W razie awarii, nasze dane automatycznie przenoszone są w inne miejsce, dzięki temu nasza strona dalej może funkcjonować. Zarządzanie naszym hostingiem jest bardzo proste i intuicyjne. Szybko możesz zwiększyć swoje zasoby w panelu zarządzania. A na koniec płacimy za to co wykorzystujemy.

Wyróżnij się wśród innych. Zadzwoń do nas już teraz!

Nasza oferta hostingu

Tworząc strony internetowe, musimy być dobrze zaznajomieni z technologiami hostingowymi. To właśnie dzięki nim możemy oglądać efekt naszej pracy w Internecie. Dbając o kompleksową obsługę klienta, w naszej ofercie również możesz znaleźć hosting, który jest specjalnie przygotowany pod potrzeby klienta.

W tej dziedzinie skupiamy się wyłącznie na dobraniu odpowiedniego serwera pod nasze strony. Dlatego optymalizujemy je pod kątem WordPressa. Dzięki takim działaniom, możemy uzyskać lepsze efekty.

Dbając o bezpieczeństwo naszych stron, regularnie wykonujemy kopie zapasowe. Jest to podstawowa czynność, którą należy wykonać dbając o dane. Przechowujemy je w dwóch niezależnych lokalizacjach by przez jeden błąd nie stracić wszystkiego.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu.

Copyright 2019 - 2020 © Rekurencja.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rozmów i przeprowadzenia wyceny. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto.