O nas

Kilka słów o tym, co robimy.

Strony internetowe Bielsko to definicja porządnej roboty w internecie oraz wspieranie lokalnych biznesów – przedsiębiorców.

Swoje usługi świadczymy jednak nie tylko na obszarze Śląska –obsługujemy marketingowo Klientów z całej Polski.

Czym się zajmujemy?

Budujemy od podstaw strony www (duże i małe), tworzymy wizytówki typu landing page oraz stawiamy sklepy internetowe. W pracy opieramy się głównie na indywidualnych projektach graficznych, tworzonych we współpracy z Klientem. Strony internetowe Bielsko – doradzamy co zrobić, aby wygrać internet również pod kątem pozycjonowania.

Inne usługi jakie oferujemy, to m.in. przyspieszanie istniejących stron WWW pod kątem szybkości lub tez całościowe przebudowy serwisów.

Kompleksowo zajmujmy się marketingiem w sieci, dlatego pozyskujemy zlecenia głównie przez polecenia.

Darmowa wycena

W czym możemy ci pomóc?

Zespół

Nasz zespół składa się z ambitnych jednostek, które razem tworzą zgrany zespół specjalistów od internetu. Nie jesteśmy ani fabryką, ani korporacją, dlatego możesz mieć pewność, że do projektu podejdziemy z pełną indywidualnością i prawdziwą chęcią pomocy – żyjemy według zasady „Jakość > Ilość”.

To co daje nam przewagę nad konkurencją to fakt, że lubimy to co robimy. Nieustannie się rozwijamy, każdy dzień jest planowany, każdy miesiąc ma cel, każdy rok podsumowanie, a wszystko składa się w jedną, spójną całość.

W naszej firmie każda osoba odpowiedzialna jest za coś innego. Znajdą się zarówno fanatycy optymalizacji i perfekcyjnej roboty, spece od zdobywania Google’a i pozycjonowania, jak i „magicy”, którzy w parę godzin zrobią robotę wyglądającą teoretycznie na 10 – zachowując przy tym standardy naszej jakości.

Cały zespół nie pracuje dla siebie, ale dla marki, jaką tworzymy. Bardziej motywuje nas ilość solidnie zrealizowanych projektów, niż ilość wystawionych faktur pod koniec miesiąca.

Przyspiesz swoją stronę internetową

Oferujemy usługę przyspieszenia (lub przebudowy) strony internetowej. Działamy na podstawie audytu.

Dzięki nam Twoja strona załaduje się w mgnieniu oka, co automatycznie wpłynie na lepszy user expierience i być może lepszą konwersję.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie

Wykonaliśmy już nie jedną stronę internetową, nie jeden projekt marketingowy, nie jeden sklep – natrafiliśmy na mnóstwo komplikacji i przeciwności losu. To z kolei sprawia, że jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności, jakie mogą wystąpić, a Ty możesz być spokojnieszy.

Nasze projekty

W branży internetowej niezbędne jest zbudowanie zaufania. Każdy może pochwalić się świetnie wyglądającym portfolio, jednak nie każdy przedstawi listę zadowolonych klientów, którzy z ręką na sercu go zarekomendują.

Masz pytania? Być może znajdziesz odpowiedzi w naszym czytelnym FAQ.

Copyright 2019 - 2020 © Rekurencja.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rozmów i przeprowadzenia wyceny. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto.