Przebudowa stron internetowych

Strony internetowe mają coraz więcej znaczenia w funkcjonowaniu firmy. Stanowią swojego rodzaju wizytówkę lub pierwszy kontakt klienta z przedsiębiorcą. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o danej działalności, to właśnie tam zaglądamy na początku. Dlatego nie można przejść obok tego tematu obojętnie.

Kiedy konieczna jest przebudowa strony?

Istnieje kilka sygnałów, których nie powinniśmy bagatelizować, jeśli chodzi o stronę internetową. Są to podstawowe aspekty, które w dzisiejszych czasach powinny być standardem. W niektórych przypadkach przebudowa witryny będzie nieopłacalna i wymagane będzie wykonanie jej od podstaw.

Brak responsywności strony internetowej

W dzisiejszych czasach, gdzie większość ludzi szuka informacji używając telefonu, responsywna wersja strony powinna być standardem. Brak tego udogodnienia może równać się z utratą klienta i jego przejściem do konkurencji.

Mobilna wersja strony korzystnie wpływa również na jej ocenę przez Google. Więc jeśli Twoja witryna nie jest responsywna, to koniecznie o to zadbaj już teraz.

Każda strona wykonana przez nas posiada swoją mobilną wersję. Więc w tej dziedzinie, możesz nam całkowicie zaufać. Zapraszamy do współpracy.

Wysoki współczynnik odrzuceń

Parametr ten oznacza, że osoby wchodzące na Twoją stronę nie przeglądają jej, tylko po kilku chwilach ją zamykają. Może to być spowodowane mało czytelnym interfejsem czy brzydkim wyglądem strony. Te i inne czynniki wpływają na małą atrakcyjność witryny dla użytkowników, powodując straty.

Darmowa wycena

W czym możemy ci pomóc?

Przestarzały wygląd strony

Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć. Jeśli użytkownik zobaczy przestarzały design może od razu zrezygnować z dalszego przeglądania strony. Trendy w wyglądzie stron również szybko się zmieniają i starsze projekty graficzne mogą dziś już być nieco nieaktualne.

Ludzie myślą także, że jeśli strona internetowa wygląda profesjonalnie to firma również taka jest. To samo niestety tyczy się tych słabo wykonanych witryn. Nieatrakcyjny wygląd strony może zniechęcić użytkownika do zaufania firmie.

Słaba nawigacja na stronie również może odrzucić klienta. Jeśli użytkownik szybko nie znajdzie tego czego szukał lub będzie miał z tym problemy, może całkowicie zrezygnować z dalszego przeglądania.

Długi czas ładowania strony

Jeżeli witryna otwiera się w całości dopiero po kilkunastu sekundach to jest to bardzo słaby wynik. Użytkownik po długim czasie oczekiwania na całkowite załadowanie strony, może wyłączyć stronę. To kolejny powód, przez który możesz utracić klientów.

Warto również sprawdzać wyniki w PageSpeed Insights. Jeśli Twoja strona osiągnęła słaby rezultat, warto przemyśleć optymalizację. Wyniki tego testu także mają wpływ na SEO. Warto więc przyspieszyć swoją stronę by jej osiągi były jak najlepsze. Dzięki temu zyskamy sprawną i przyjazną dla użytkownika witrynę.

Nasza firma zawsze celuje w najwyższy wynik w tego typu testach, dzięki czemu wykonane przez nas projekty są zawsze najwyższej jakości. Jeżeli chcesz zoptymalizować stronę, zgłoś się do nas.

Przyspiesz swoją stronę internetową

Oferujemy usługę przyspieszenia (lub przebudowy) strony internetowej. Działamy na podstawie audytu.

Dzięki nam Twoja strona załaduje się w mgnieniu oka, co automatycznie wpłynie na lepszy user expierience i być może lepszą konwersję.

Dowiedz się więcej

Brak ruchu na stronie

Jeśli Twoja strona nie pozyskuje nowych klientów, to również warto przemyśleć jakieś zmiany. Być może klienci nie widzą witryny w wynikach wyszukiwania. W takiej sytuacji warto zainwestować w przebudowę pod marketing w internecie i wprowadzić dobre praktyki SEO na stronie. Jest to idealnie rozwiązanie do poprawienia widoczności serwisu w sieci.

Drugim powodem może być brak możliwości interakcji użytkownika ze stroną. Sekcje ‘Call to action’, widoczny numer telefonu czy formularz kontaktowy mogą podnieść współczynnik konwersji na stronie. Obecnie, wykorzystywanie tych elementów to standard.

Utrudnione samodzielne dodawanie treści

Strona internetowa, która nie jest oparta na żadnym systemie zarządzania treścią, może powodować trudności dla kogoś niezwiązanego z jej tworzeniem. Dodanie wpisu czy informacji będzie się wiązało z kontaktem do specjalisty, który nie zawsze może znaleźć czas.

My tworzymy strony oparte na systemie WordPress. Jest to obecnie najpopularniejszy CMS, który w żadnym stopniu nie ogranicza tworzenia witryny. Zarządzanie treścią jest bardzo proste i intuicyjne, dzięki czemu każdy odnajdzie się tam bez problemów.

Czy opłaca się przebudować starą stronę?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wszystko zależy od tego jak strona jest wykonana i czy czas przeznaczony na przebudowę nie będzie przekraczał czasu tworzenia nowej strony.

Chętnie podejmiemy się modernizacji strony wykonanej na WordPressie. Znamy ten system doskonale. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie działają jakieś funkcje na stronie lub mamy do czynienia z różnego rodzaju błędami, można przemyśleć jej przebudowę.

Jeżeli chciałbyś zmienić tylko styl graficzny strony to jest to możliwe do osiągnięcia w miarę krótkim okresie czasu. Takie odświeżenie strony na pewno pozytywnie wpłynie na jej odbiór przez użytkowników.

Kiedy zrobić stronę internetową od zera?

Strony, które nie zostały oparte na jakimkolwiek systemie zarządzania treścią, według nas od razu kwalifikują się do wykonania od podstaw. Bezcelowe jest inwestowanie czasu i pieniędzy w coś co jest przestarzałe i trudne w zarządzaniu.

Dodawanie treści w samym kodzie wymaga specjalnych umiejętności oraz jest niebezpieczne dla samej strony. W dzisiejszych czasach jest to najlepsze rozwiązanie. Znacznie usprawnia proces dodawania własnych artykułów czy wpisów, dzięki czemu nie pogubimy się w plikach i zaoszczędzimy czas.

Mnogość wtyczek i dodatków w WordPressie, jest niespotykana w innych tego typu systemach. Posiada także liczną społeczność, która tworzy rozszerzenia oraz sprawne wsparcie techniczne. Platforma na bieżąco jest aktualizowana, więc nie musimy się martwić o działanie systemu. Dzięki temu bez ograniczeń możemy zbudować Twoją stronę. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Podsumowanie

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest jak wizytówka firmy. Wszystkie potrzebne informacje powinny być łatwo dostępne. Warto o nią zadbać i stale aktualizować, ponieważ klienci na pewno to docenią.

Przebudowana witryna powinna wyglądać nowocześnie a poruszanie się po niej ma być łatwe i przyjemne dla użytkownika. To właśnie On powinien odnaleźć wszystkie niezbędne dla Niego informacje w kilku kliknięciach.

Jeżeli Twoja strona nie spełnia tych wymagań, zgłoś się do nas. Ocenimy Twoją stronę i zaproponujemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy!

Copyright 2019 - 2020 © Rekurencja.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rozmów i przeprowadzenia wyceny. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto.