Wsparcie informatyczne

Zapewniamy informatyczne wsparcie oraz oferujemy szeroki zakres usług związanych ze sprzętem komputerowym lub oprogramowaniem. Dzięki nam możesz zyskać pełne wsparcie bez martwienia się o wszystkie technologie.

Informatyk Bielsko-Biała

Oferujemy bardzo szeroki zakres wsparcia związanego z informatyką. Od tworzenia stron po montaż komputerów. Żadne zagadnienia nie są dla nas problemami a jedynie wyzwaniami w których chętnie się sprawdzamy.

W skład oferowanych przez nas usług wchodzą m. in.:

 • Zdalne wsparcie informatyczne
 • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz oprogramowania
 • Wdrażanie i projektowanie sieci informatycznych
 • Odzyskiwanie utraconych danych
 • Zabezpieczanie sieci komputerowych
 • Audyt działań informatycznych
 • Techniczna obsługa serwerów
 • Hosting aplikacji dedykowanych
 • Techniczne wdrożenia RODO
 • Dedykowane poczty e-mail

Ponadto współpracujemy z wieloma firmami informatycznymi, tym samym się uzupełniając. W gronie naszych zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw są m. in. certyfikowani partnerzy Microsoft, sprzedawcy sprzętu komputerowego oraz wiele innych specjalistów. Dzwoniąc do nas dajemy Ci gwarancję, że rozwiążemy Twój problem.

Wyróżnij się wśród innych. Zadzwoń do nas już teraz!

Zdalna obsługa informatyczna

Jedną z naszych specjalizacji jest zdalna pomoc IT. Polega ona na łączeniu się z klientem za pomocą przeznaczonego do tego programu. Wtedy możemy naprawić usterki nie wychodząc z biura a klient nie musi znajdować czasu na kolejne spotkanie.

Jesteśmy dostępni niemal o każdej chwili. W przeszłości niejednokrotnie uporaliśmy się z nagłymi awariami, które wymagały od nas poświęcenia całej nocy. Takie doświadczenia uczą nas, że nie ma rzeczy niemożliwych a na każdy problem znajdziemy rozwiązanie.

Jeżeli potrzebujesz zdalnej oraz szybkiej pomocy w zakresie informatyki, zadzwoń do nas.

Doradztwo informatyczne

Oferujemy kompleksowe doradztwo informatyczne w całej Polsce. Proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które działają już u naszych pozostałych klientów. Również w ramach usługi, zajmujemy się utrzymaniem tego systemu.

Wykonujemy także audytowanie obecnych działań IT w firmie. Dbamy o to by nasi klienci mogli skupić się na swojej pracy, a nie na ciągłym naprawianiu sprzętu i oprogramowania.

Zarządzanie serwerem

Naszą kolejną specjalizacją jest zdalna obsługa serwera. Operujemy na systemach Windows i Linux. Działamy w zakresie konserwacji, zarządzania użytkownikami, kontrolą uprawnień, pilnowania aktualizacji i wielu innych procesów.

Usługa ta, wdrażana jest na zasadzie kompleksowego wsparcia informatycznego. Opieka nad serwerem jest ważna, ponieważ w sytuacji jego awarii, może to sparaliżować wiele czynności w Twojej firmie. To z kolei mogłoby spowodować niechciane konsekwencje.

IT outsourcing Bielsko-Biała

Nasza firma oferuje outsourcing IT na terenie Bielska-Białej i okolic. Jest to zdalne wsparcie informatyczne w Twojej firmie. Działamy tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Komunikacja odbywa się za pomocą dedykowanego numeru telefonu, przez który staramy rozwiązać wszystkie napotkane problemy. Jeżeli wymagana jest interwencja, to przyjeżdżamy na serwis i wykonujemy naprawę.

W ramach tej usługi, możemy kompleksowo zaopiekować się większością działających systemów informatycznych. Od drukarek, przez komputery i serwery po linie zasilania awaryjnego.

Dbamy także o bezpieczeństwo i komfort pracy w firmie. Aby nasze działania były niezawodne, niektóre systemy będą wymagać przeprojektowania. Wynika to z potrzeby ich ciągłego funkcjonowania, w obawie przed sparaliżowaniem pracy w biurze.

W wielkich spółkach nie możemy sobie pozwolić na przerwy w działaniu, ponieważ mogłoby się to wiązać z olbrzymimi stratami. Dlatego stawiamy na nadmiarowość. Jest to celowe działanie, wykorzystujące powielone środki bezpieczeństwa.

Przykładowo może to być podwójne łącze internetowe. W przypadku awarii pierwszego, automatycznie uzyskujemy dostęp do sieci z pomocą drugiego. Takich i innych rozwiązań wykonaliśmy już wiele. Pozwalają one na bezpieczną pracę, bez obaw o jakiekolwiek straty.

Wyniesiemy Cię na szczyt wyników wyszukiwania

Dzięki nam Twoja strona stanie się widoczna w wyszukiwarce, a w konsekwencji łatwiejsza do znalezienia przez klientów. Jak wygląda współpraca?

 • Określenie potrzeb
 • Przedstawienie oferty
 • Rozpoczęcie prac
 • Raportowanie efektów
Dowiedz się więcej

Zadbaj o niezawodność systemów informatycznych i wsparcie

Oferujemy już takie usługi od kilku lat i pomagamy tak wielu firmom. Nasi klienci chwalą takie rozwiązanie, dlatego myślimy, że sprawdzi się również w Twojej działalności.

Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości wsparcia w zakresie informatyki, tak by każdy element naszej pracy był przemyślany dla Ciebie.

Traktujemy to jako abonamentową obsługę dla biznesu. Rozliczamy się w następujący sposób:

 • Stała wartość abonamentowa w ramach której dostępnych jest X godzin wsparcia w normalnych godzinach naszej pracy
 • Stawka za każdą rozpoczętą godzinę wsparcia w godzinach pracy
 • Stawka za każdą rozpoczętą godzinę poza granicami naszej pracy
 • Stawka za każdą rozpoczętą godzinę poza granicami naszej pracy w trybie priorytetowym
 • Stawka za dojazd do klienta
 • Koszt zużytych materiałów oraz sprzętu

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i chętni na współpracę. Zapraszamy do kontaktu.

Copyright 2019 - 2020 © Rekurencja.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rozmów i przeprowadzenia wyceny. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto.