Reklama w Internecie

W dobie wszechobecnego Internetu, wizerunek w nim jest niemal tak samo ważny jak renoma firmy. My jako specjaliści od marketingu w sieci pozwolimy Ci się w niej wybić. Kreujemy wizerunek w sieci, mediach społecznościowych czy mediach klasycznych.

Reklamą zajmujemy się już od kilku lat z sukcesami. Liczba zadowolonych klientów ciągle rośnie a my jesteśmy zaszczyceni ich bezpośrednimi rekomendacjami.

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Historia naszej firmy sięga już kilku lat. Przez ten czas prowadziliśmy wiele kampanii, w których nauczyliśmy wielu rzeczy i zbudowaliśmy swoje doświadczenie. Dziś doskonale wiemy co należy zrobić, aby osiągnąć sukces w Internecie.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki temu istnieją większe szanse na osiągnięcie sukcesu. Takie samo podejście do wielu klientów, negatywnie przekłada się na wyniki. Dlatego też unikamy takich metod pracy.

Każdy kto podejmuje działania marketingowe musi liczyć się z kosztami. Jeżeli chciałbyś osiągnąć sukces obcinając wydatki, to możesz się go nie doczekać. Należy pamiętać, że marketing jest również powolnym procesem i nie możemy spodziewać się natychmiastowego efektu.

Szczególnie cenimy sobie klientów, którzy rozumieją, jak działa ten biznes oraz podzielają nasze zdanie na temat działań marketingowych. Dzięki takiej współpracy możemy uzyskać o wiele lepsze efekty.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę?

Jeśli produkujesz produkt, a żadna osoba o nim nie wie, to na pewno nikt go nie kupi. To jest bardzo prosta zasada. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej dotrzeć do szerszego grona, skupiając się na działaniach w Internecie, stąd nasza oferta.

Warto kompleksowo budować swoją pozycję w Internecie. Dobrym sposobem jest założenie strony internetowej lub firmowego konta na Facebooku. To pozwoli Ci, dać się poznać nowym klientom czy wypromować Twoje produkty. Własna witryna to w obecnych czasach już praktycznie standard.

Działania te, pozwolą Twojej firmie zwiększyć jej zasięg oraz pozyskiwać klientów spoza okolicy a z czasem nawet dalej. Takie efekty na pewno przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstwa, czy też pozyskania nowych kontrahentów. Dla takich rezultatów zdecydowanie warto zainwestować w reklamę w sieci.

Wyniesiemy Cię na szczyt wyników wyszukiwania

Dzięki nam Twoja strona stanie się widoczna w wyszukiwarce, a w konsekwencji łatwiejsza do znalezienia przez klientów. Jak wygląda współpraca?

 • Określenie potrzeb
 • Przedstawienie oferty
 • Rozpoczęcie prac
 • Raportowanie efektów
Dowiedz się więcej

Efektywny marketing internetowy

Jeśli chcemy, aby nasza praca była jak najbardziej efektywna, powinniśmy zacząć audytu marketingowego. To według niego ustalamy naszą strategię. Pomijając ten krok możemy dużo stracić już na samym początku. Bazując na twardych danych, możemy wyciągnąć jak najwięcej przydatnych wniosków. To w wielkim stopniu pomoże nam zaliczyć udany start.

W ramach audytu analizujemy potencjał reklamy w Internecie, social media, gazetach czy możliwość zamieszczenia artykułu sponsorowanego. Analizujemy tam najdrobniejsze szczegóły dotyczące ruchu w sieci, związanym z Twoją branżą. Od liczby wyszukiwania danej frazy w wyszukiwarce i ustalenie słów kluczowych po ustalenie grupy docelowej oraz zasięgu reklamy.

Często ważnym elementem tej układanki może okazać się strona internetowa. Jeśli chcesz, aby klienci Ci zaufali zdecydowanie powinieneś ją posiadać. W naszej znajduję się tworzenie stron, zobacz. Natomiast żeby wyszukiwarki wyświetlały Twoją witrynę wysoko musi ona spełniać kilka warunków. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Cały proces zdobywania pozycji w Internecie jest długotrwały, dlatego warto nastawić się na cierpliwe obserwowanie niż czekanie na jeden termin. Jednakże, dzięki cyklicznym raportom jesteśmy w stanie poprawić naszą strategię, tak aby spełniała założone oczekiwania. Jest to ważna czynność w procesie marketingu, ponieważ bez niej moglibyśmy po prostu stać w miejscu.

Naszym celem, zawsze jest osiągnięcie pełnego sukcesu. To oznacza, że pragniemy, aby pozycjonowana przez nas strona znajdowała się na samym szczycie wyników wyszukiwania lub by strony na Facebooku były jak najczęściej odwiedzane.

Wyróżnij się wśród innych. Zadzwoń do nas już teraz!

Nasza kompleksowa oferta

Prowadzimy nasze działania głównie w trzech miejscach. Współpracujemy z wieloma firmami marketingowymi, dzięki którym nasz klient zawsze otrzyma obiecane wsparcie.

Marketing WWW:

 • Audyt marketingowy i SEO – strategia marketingowa
 • Strona internetowa
 • Sklep internetowy
 • Google – Pozycjonowanie SEO
 • Google Mapy
 • Google Ads (dawniej AdWords)

Marketing Social Media:

 • Facebook – szkolenia
 • Facebook – prowadzenie fanpage
 • Facebook – kampanie reklamowe i promowanie postów
 • LinkedIn – Szkolenia
 • LinkedIn – Prowadzenie profili

Marketing klasyczny:

 • Identyfikacja wizualna
 • Artykuły sponsorowane + lokalne gazety
 • Gadżety reklamowe
 • Wydruki małonakładowe
 • Oklejanie samochodów

Podsumowanie

Marketing nie jest taki prosty, jak się wydaje. Nie bez powodu niektóre firmy zatrudniają cały sztab specjalistów odpowiedzialnych za reklamę i wizerunek. W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważny aspekt funkcjonowania firmy. Dzięki rozpoznawalności w sieci, można zyskać wiele dobrego dla biznesu

My oferujemy Ci kompleksową opiekę w zakresie marketingu w sieci. Stawiamy na jakość a nie na szybkość, ponieważ z doświadczenia wiemy, że nie ma to sensu. Wybieramy tylko te opcje, które uważamy za opłacalne i dostosowujemy strategię indywidualnie pod klienta. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Copyright 2019 - 2020 © Rekurencja.com - Wszelkie prawa zastrzeżone

Powyższa treść nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i stanowi jedynie zaproszenie do rozmów i przeprowadzenia wyceny. Wszystkie podane kwoty są wartościami netto.